Муум Канцелариски Послужавници За Биро, Розова Морска Риба Сирена, Кожен Фиока За Камериер Кутии За Гребење Мал Послужавник За Домашна Канцеларија
  • Неодамнешно

Муум Канцелариски Послужавници За Биро, Розова Морска Риба Сирена, Кожен Фиока За Камериер Кутии За Гребење Мал Послужавник За Домашна Канцеларија

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4-те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да се спакува рамно во вашиот случај или торба кога патувате,го прави одличен придружник за патување при поставување авион или на патување низ целиот свет Повеќенаменско Складирање кутијата за складирање организира козметика, четки за шминка, телефон, промена, клуч и гледајте така натаму. И повеќе за вашите мали додатоци, исто така, погодност за чување работи за дома, канцеларија, забава на отворено како послужавник за коцки и убав изглед како мебел. Димензија На производот проширената големина : 16 х 16см / 6.30 инчи; преклопена големина : 11. Кутии За складирање Симпатична држачот за послужавник со деликатна кожна текстура И 300Д ПВЦ, само треба да се избрише со крпа. Мода Кожа Камериер Послужавник Многу убаво, модерен, атрактивен за декорација на елегантна соба или канцеларија. Димензионимуум кожна фиока организатор мерки : 20,5 х 20,5 см/8,07 х 8,07 инчи; 16 х 16см/ 6,30 х 6,30 инчи (ширина х должина х висина).