DOITOOL 2pcs Ракавици Решетката Ракави, Додаток Облека, Табла Алатка Маса Јака Соба Виткање Патување Манжетни Чорапи, Со Преносни Повеќенаменски Ракави Маса Облека Дома
  • Неодамнешно

DOITOOL 2pcs Ракавици Решетката Ракави, Додаток Облека, Табла Алатка Маса Јака Соба Виткање Патување Манжетни Чорапи, Со Преносни Повеќенаменски

DEN 292.48

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Решетка за пеглање : Компактен дизајн, оваа табла за пеглање нема да зазема премногу простор мал ракав за даска за пеглање Преклопна Табла за Пеглање : погодно Се Вклопува во просторија за перење или куфер за, многу практични пеглање нозе памучна покривка. Табла за пеглање : мини масата за заштеда На Простор и преклопување е погодна за употреба дома или кога патувате. Мала Подлога За Пеглање : таблата за пеглање е, држачот е стабилен, преклоплив дизајн, лесен за складирање и носење. Табла за Пеглање Со Мини Ракави : Изработена од материјали, безбеден и работен век. Пакет Листа 1 х Карактеристики На Таблата за Пеглање-само почнете Да ја пеглате манжетната, јаката, ракавот на масата со оваа табла и збогувајте се со несаканите брчки. - Нашата табла за пеглање брзо ќе ги реши вашите проблеми. - Материјал : Ткаенина, Челик, Пластика - Големина : Околу 26, 00Х11, 00Х8, 00см/10, 22Х4, 32Х3, 14инч. - Задебелена стабилна поддршка, и можете да го направите пеглањето без никаква загриженост.