Hohdtvp Шапка Решетката За Ѕид Бејзбол Капа Дисплеј Организатор со 20 клипови и Прстени,Метал Шапка Носителот Ѕид-Монтирани Капи Закачалка За Дома Спална Соба Плакарот
  • Неодамнешно

Hohdtvp Шапка Решетката За Ѕид Бејзбол Капа Дисплеј Организатор со 20 клипови и Прстени,Метал Шапка Носителот Ѕид-Монтирани Капи Закачалка

DEN 303.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Држете околу 20 топчести капачиња, пакетот вклучува 2 црни метални лавици за капи, 20 клипови во форма на "А", лесни за поставување, соодветни комплети за вашата секојдневна употреба Решение за складирање-одлична замена на капи, погодни за топчести капачиња, сонца, капа за хобит, капа за голф, погодна за чорапи, лента за глава, ракавици. Ова е одлична капа монтирана на ѕид, можете да ја користите ставете ја вашата омилена капа, додатоци за коса или други предмети што лесно се закачуваат! имајте го, вашата соба повеќе нема да биде неуредна, ќе добиете одличен помошник за складирање. Квалитетни материјали и совршени подароци : оваа ѕидна капа е изработена од висококвалитетен легиран материјал, издржлив, ' рѓа, не е лесен за деформација, силна носивост, добар подарок за вашите пријатели, родители и роднини. Оваа решетка за капа е цврста, лесна за инсталирање и изгледа одлично! Толку функционално, но исто така изгледа многу убаво за разлика од обичните пластични лавици за капи. Големина : ширина на прачка : 16.