Берберница Пол Коса Намалување Салон Три-Боја Предводена Неонски Знак Бела &засилувач; Сина &засилувач; Портокал 13 х 8,7 Инчи st9s32-i2044-wbo
  • Неодамнешно

Берберница Пол Коса Намалување Салон Три-Боја Предводена Неонски Знак Бела &засилувач; Сина &засилувач; Портокал 13 х 8,7 Инчи st9s32-i2044-wbo

DEN 1599.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

НАЈДОБАР ПОДАРОК за Семејството и Пријателите, како и погоден за различни Деловни прилики РАЗЛИЧНАТА 3д текстура, совршено осветлена со неонска светлина. Безжична контрола ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ со мобилна АПЛИКАЦИЈА. 3 начини на поставување, плус 0-100% контрола на осветлување. ДОСТАПНО за бизнис-канцеларија/ продавница/ кафуле/ бар/ паб; и за специјален НАСТАН и ПРОСЛАВА-забава/ свадба/ годишнина/ ангажман/ новороденче/ домаќинство.