Престанете Да Зјапате Во Мојот Пакет Tpu Airtag Случај Издржлив Случај Против Изгубен Држач Против Гребење Со Приврзок ЗА Клучеви 2 ПАРЧИЊА
  • Неодамнешно

Престанете Да Зјапате Во Мојот Пакет Tpu Airtag Случај Издржлив Случај Против Изгубен Држач Против Гребење Со Приврзок ЗА Клучеви 2 ПАРЧИЊА

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

♆ Направени од тпу материјал ♆ Совршено вклопување и лесно отстранување. ♆ Опремени со привезок, лесен за носење. ♆ Лесно да се следи и да се најде. ♆ редовно Бришете со влажна крпа. Ова е ситно изработена футрола која ќе го заштити вашиот нежен уред од надворешни гребнатини и прашина. Брзо за инсталирање и многу лесно за расклопување. Куќиштето доаѓа со приврзок за клучеви за лесно прицврстување во вашата торба.