USB 2.0 Флеш Диск Меморија Стап Палецот Дискови ЈАГОДА 8G
  • Неодамнешно

USB 2.0 Флеш Диск Меморија Стап Палецот Дискови ЈАГОДА 8G

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цртан Филм Флеш Меморија Тежина : Околу 40g,Интерфејс : USB 20, Капацитет : 8 GB. Компатибилен Приклучок И Играјте Со Windows, Mac OS и Linux. Лесен За Читање И Пишување Со Голема Брзина ,Нема Потреба Од Возење/Напојување. Користете За Пренесување Фотографии и Музика и Видеа и Други Датотеки од КОМПЈУТЕР на КОМПЈУТЕР или Други Уреди со USB-Порти. Пакет : 1 PCS USB Флеш Дискови. Цртан Филм Флеш Меморија Тежина : Околу 40g,Интерфејс : USB 2.0, Капацитет : 8 GB. Компатибилен Приклучок И Играјте Со Windows, Mac OS и Linux. Лесен За Читање И Пишување Со Голема Брзина ,Нема Потреба Од Возење/Напојување. Користете За Пренесување Фотографии и Музика и Видеа и Други Датотеки од КОМПЈУТЕР на КОМПЈУТЕР или Други Уреди со USB-Порти. Пакет : 1 PCS USB Флеш Дискови. ОВОЈ ЦРТАН ФИЛМ USB Флеш Диск Мали и стилски. Тоа е забавен и удобен начин за зачувување На Компатибилноста на сите ваши важни документи : Десктоп, Лаптоп, Мекинтош, Таблет, Звучници сите СО USB порта и исто така е одличен подарок за вашите пријатели или семејство.