Крафиг Фенси Риба Кои Преклоплива Кутија За Складирање Голема Коцка Организатор Канти Контејнери Корпи Со Капаци Рачки За Организација На Плакарот, Полици, Облека
  • Неодамнешно

Крафиг Фенси Риба Кои Преклоплива Кутија За Складирање Голема Коцка Организатор Канти Контејнери Корпи Со Капаци Рачки За Организација

DEN 758.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оксфорд ткаенина Материјал : 300д оксфордска ткаенина+картон, силен и издржлив.8 " D Голем капацитет може да ги исполни вашите различни барања за складирање за да го одржувате вашиот дом уреден и организиран. Заштеда на простор : Склопувачки за преклопување рамно за складирање за заштеда на простор кога не се користи. Тоа е многу погодно и практично. Одличен Дизајн На Производот : затворањето Со Превртување може да спречи влегување прашина. Велкро заптивката го прави капакот на кутијата за складирање поцврст. Дизајнот на две странични зашиени рачки е лесен за фаќање и носење што може лесно да се лизне внатре и надвор кога ќе се стави на полица или во плакар. Практичниот дизајн ги задоволува вашите долгорочни потреби за складирање. Повеќенаменска Употреба : Совршена корпа за организатори за организирање и намалување на нередот во домот или канцеларијата. Чување облека надвор од сезоната, чанти, чевли, играчки, производи за бебиња, производи за домашни миленици, канцелариски материјали итн. Исто така, може да биде добар подарок за домаќинството за вашето семејство или пријатели. Крафиг преклопливо складирање направете го вашиот живот подобар. Од едноставна организација на шкаф, чистење на нередот во вашите соби, испраќање на вашето дете на колеџ или преселување во нова куќа, ве покривме со овие селекции. Корпите за организатори на коцки се наредени за да се вклопат во секој простор, правејќи одлични додатоци во вашиот дом, студентски дом или канцеларија. Кутијата за складирање изработена од стилски што може да ја украси вашата спална соба, работна соба или дневна соба и да стане модерен украс на вашиот дом.