Трип Лајт Безжичен Автомобил Полнач Монтирање, 15w Чи Во Согласност, USB-C, Шофершајбната Цртичка Вентилација Телефон Носителот
  • Неодамнешно

Трип Лајт Безжичен Автомобил Полнач Монтирање, 15w Чи Во Согласност, USB-C, Шофершајбната Цртичка Вентилација Телефон Носителот

DEN 207.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ : Испорачајте практично полнење без кабли на вашиот паметен телефон во согласност со Чи додека возите до вашата дестинација Наполнете Го вашиот паметен телефон Apple, Samsung, Sony, LG или Nokia безжично без кабел. Само поставете го вашиот уред во согласност Со Чи помеѓу безбедните стеги на секоја страна од полначот. Овој полнач за безжичен телефон работи дури и преку повеќето заштитни куќишта за телефони до 5 милиметри. УНИВЕРЗАЛНО КОМПАТИБИЛЕН : овој држач за автомобили е универзално компатибилен со Сите паметни телефони и други уреди компатибилни Со Чи, од apple, Samsung, Sony, LG, Nokia и други популарни брендови, вклучувајќи ги моделите i Phone и Galaxy S10. Чи полначот поддржува излезна моќност до 15 W и влезови ОД 5 V 2 A, 9 V 1. БЕЗБЕДНО ПОЛНЕЊЕ : овој држач за автомобил за полнење го штити вашиот скап уред од прегревање и преполнување што може да доведе до внатрешно оштетување. Двојните Led Диоди светат сино за да покажат дека процесот на полнење е во тек. Префрлете ја струјата од штекерот на вашето возило на батеријата на вашиот паметен телефон без товарот на носење и поврзување на дополнително каблирање. Го полни вашиот паметен телефон лесен за УПОТРЕБА : Користете го вклучениот кабел за да ја поврзете безжичната подлога за полнење со USB-адаптер за напојување испорачан од корисникот инсталиран во вашето возило. Вклучен е држач за монтирање и клип за монтирање за прицврстување на телефонот на шофершајбната, контролната табла или отворите за воздух на вашето возило. Прилагодливите стеги со силиконски влошки против лизгање без напор го држат телефонот на место додека возите, дури и преку нерамни патишта. е преку неговиот заштитен случај за да се избегне кавга за отстранување. Безжичниот Полнач За Автомобили Испорачува ДО 15 W За Да Го Достигне Вашиот Уред До Капацитет Додека Патувате Кој сака да ги приклучи и исклучи каблите за напојување кога сакате само да го наполните вашиот мобилен телефон? U280-CQ01 го прави полнењето во вашето возило поудобно со тоа што го прави безжично. Само поставете го вашиот уред во согласност Со Чи помеѓу безбедните стеги на секоја страна од полначот.