ЈИТАП Борач Мамо Борење Подароци Горда Борење Мама Врвки Торби Борење Спорт Теретана Вреќа Пакет Борач Мајка Подарок
  • Неодамнешно

ЈИТАП Борач Мамо Борење Подароци Горда Борење Мама Врвки Торби Борење Спорт Теретана Вреќа Пакет Борач Мајка Подарок

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Торба Со Цитат : "не ВИКАМ ОВА Е САМО МОЈОТ НОРМАЛЕН ГЛАС НА МАЈКАТА во БОРЕЊЕ" Секое борење е растОдлични подароци за мама,играч во борење, љубители на борење, тренер за борење, ентузијаст за боречки вештини,пријатели.ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД. ●Материјал : Изработен Од Мек Полиестерски Материјал,Извонредна Изработка,Силна Врвка За Влечење, Водоотпорна Обвивка со Одличен Цитат и Зачудувачки Принт на Површината.Затворање На Врвка.Ранецот со врвки може да се преклопи за да заштеди простор и лесен за носење. ●Голем Капацитет и ПОВЕЌЕНАМЕНСКА : Може Да се Користи како Торба За Вежбање, Торба За Чевли, Торба За Пливање, торба За Танцување, Торба За Патување/Дуфли, Торба За Плажа, Ден Bag.To чувајте некои дневни предмети како облека, чевли, капи, топки, книги итн.Погоден за Пливање, Пешачење, Патувања, Кампување, Одмор, Патување, Јога, Трчање, Шопинг, Спортови во Теретана. ●Совршен Подарок : оваа торба за Врвки не е погодна само за ваша сопствена употреба, туку и за подароци.Погоден за различни сцени или фестивали, на вашето семејство, пријатели, медицинска сестра,наставници,колеги итн.Одличен избор за празнични подароци, како што се роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените итн.ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД. ●Торба Со Цитат : "не ВИКАМ ОВА Е САМО МОЈОТ НОРМАЛЕН ГЛАС НА МАЈКАТА во БОРЕЊЕ" Секое борење е раст.Одлични подароци за мама,играч во борење, љубители на борење, тренер за борење, ентузијаст за боречки вештини,пријатели.ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД. ●Материјал : Изработен Од Мек Полиестерски Материјал,Извонредна Изработка,Силна Врвка За Влечење, Водоотпорна Обвивка со Одличен Цитат и Зачудувачки Принт на Површината.