Ликсада Силиконски Капак Про-тективен Случај Силиконски Про-тектор ЗА ИГПСПОРТ ИГС320 Велосипедизам Компјутер
  • Неодамнешно

Ликсада Силиконски Капак Про-тективен Случај Силиконски Про-тектор ЗА ИГПСПОРТ ИГС320 Велосипедизам Компјутер

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€ФУНКЦИЈА●Чувајте го вашиот велосипедски компјутер (не е вклучен) од нечистотија и гребнатини и спречете го лесно да се лизне од велосипедот ●ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ е направен од силиконски материјал отпорен на удари,издржлив за употреба и лесен за посно ц. ●СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ не го замаглува екранот и лесно прави операција со копчиња.Погодно за отстранување и инсталирање.Сите копчиња и порти остануваат совршено достапни во силиконскиот капак. ①БЕЗБЕДНО И ПРАКТИЧНО спречете ја машината да се лизне од велосипедот,во исто време,брза и лесна инсталација на велосипед.Светлата боја нема лесно да исчезне. ●ЗАБЕЛЕШКА само замена ЗА IGPSPORT IGS320. €ФУНКЦИЈА●Чувајте го вашиот велосипедски компјутер (не е вклучен) од нечистотија и гребнатини и спречете го лесно да се лизне од велосипедот. ●ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ е направен од силиконски материјал отпорен на удари,издржлив за употреба и лесен за посно ц. ●СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ не го замаглува екранот и лесно прави операција со копчиња.Погодно за отстранување и инсталирање.

Color:
Yellow / Black / Purple (optional) Material