ПРЕДУПРЕДИ КАБЕЛ 8ГА.БЛК, 24ин
  • Неодамнешно

ПРЕДУПРЕДИ КАБЕЛ 8ГА.БЛК, 24ин

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

8-мерач кабел обезбедува издржливост Должина мерки 24". Црна завршница за лесна идентификација. За фантомски апликации. 8-мерач кабел обезбедува издржливост. Должина мерки 24". Црна завршница за лесна идентификација. За фантомски апликации. Овој издржлив кабел со 8 мерачи е долг 24 инчи. Доаѓа во црно и работи за фантомски апликации.