ПАНДУИТ ПН10-10ЛФ-2К
  • Неодамнешно

ПАНДУИТ ПН10-10ЛФ-2К

DEN 15021.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Континуирано обликуваниот дизајн обезбедува сигурни, конзистентни перформанси преку апликаторот за висококвалитетно прекинување секој пат Континуирано обликуваниот дизајн обезбедува сигурни, конзистентни перформанси преку апликаторот за висококвалитетно прекинување секој пат. Пандуит Фцц5-А-Ц8 Рамен Кабелски Клип, Метод На Монтирање На Гумени Лепила, Сива боја.00 " Должина (Пакет од 100). Пандуит е глобален лидер во сигурни решенија за завршување на жицата. Тоа значи лесна идентификација, брза инсталација и оптимална спроводливост за да се исполнат широк спектар на електрични апликации. Терминалите за пандуит се дизајнирани и произведени за брзо склопување и сигурни перформанси. Пандуит обезбедува обемна линија на алатки дизајнирани специјално за да обезбедат оптимални перформанси. Како што се зголемува побарувачката за лабави терминали за парчиња, станува од суштинско значење да се обезбеди комплетен систем за производи за прекинување.