Популарна Бања 959420 Полиња Со Афион, Куки За Туширање, Пастелен Мов
  • Неодамнешно

Популарна Бања 959420 Полиња Со Афион, Куки За Туширање, Пастелен Мов

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено со употреба на висококвалитетна смола за да се обезбеди издржливост Совршено големина за да одговара на сите распоредени бањи. Уникатен дизајн, совршен подарок и за мажи и за жени. Лесно може да се совпадне со сите плочки подови и ѕидови. Добро се вклопува со целиот современ декор за бања. Популарната колекција За Бања нуди варијација на соодветна завеса за туширање, килим за капење, комплет за крпи, сад за сапуница, пумпа за лосион, контура за бања, кутија за ткиво, држач за четки за заби, тамблер и корпа за отпад за да внесете целосен изглед во вашата бања. Направено со издржлива смола. Овој современ дизајн со додадете прекрасно ажурирање на вашиот простор. Користевме материјали од врвен степен за украсување на додатоците за вашата бања кои се издржливи и импресивни даваат скап изглед. Користевме материјали од врвен степен за украсување на додатоците за вашата бања кои се издржливи и импресивни даваат скап изглед.