Вендел 40 парчиња Материјали За Забави Со Пеперутки, вклучуваат 10 парчиња 9 Чинии за вечера 10 парчиња Чинии од 7 инчи, 20 Салфетки, Користени За Декорација На Роденденс
  • Неодамнешно

Вендел 40 парчиња Материјали За Забави Со Пеперутки, вклучуваат 10 парчиња 9 Чинии за вечера 10 парчиња Чинии од 7 инчи, 20 Салфетки,

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплетот вклучува : 10 чинии за вечера(9") 10 чинии (7") и 20 партиски ткива, погодни за Забава на 20 гости Квалитет и дизајн : Дизајн : ние користиме дизајн на тема пеперутка за да ви овозможиме да добиете различни комплименти на забавата. Квалитет : ние користиме строги материјали за хартија за храна, строга контрола на квалитетот, висококвалитетни салфетки се меки, силни во апсорпција на вода, еколошки, биоразградливи, без мирис, безбедни и издржливи. Погоден за прилики : сетот за десерти и салфетки за пеперутки е погоден за детски роденденски забави или забави со тематика На Пеперутки, роденденски забави со тематика на Пеперутки, тушеви за бебиња, улични забави,Декорација На Забави за Чај, што ќе ја направи вашата забава Поинтересна и привлечна, и оставете длабоки спомени за вашите гости и повеќе комплименти. Чистење : не треба да трошите повеќе време за чистење по забавата, само фрлете ги или избришете ги и зачувајте ги за следна употреба, што може да заштеди време и да помине повеќе време уживајќи во забавата!.