Луфеиџијаши Мали Кујнски Килими и душеци Што Не Се Лизгаат Се Перат Кујнски Тркач Килим Апсорбирачки кујнски подни душеци Во Стилот На Фарма За Пред Мијалник
  • Неодамнешно

Луфеиџијаши Мали Кујнски Килими и душеци Што Не Се Лизгаат Се Перат Кујнски Тркач Килим Апсорбирачки кујнски подни душеци Во Стилот На Фарма

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издржливи килими за подот во кујната : висококвалитетен кујнски тркач за теписи нелизгањето е изработено од мека, издржлива и долгорочна употреба на висококвалитетна ткаенина Во исто време, рустикалните кујнски килими можат да го апсорбираат прскањето на водата и маслото при готвење. Второ, ткаенината отпорна на бледнее нема да избледи дури и по повеќекратно чистење, што може да ги задржи килимите за растојание од подот во кујната долго време.Големи и мали кујнски килими се избираат во две големини. Совршените душеци за подот во кујната не се лизгаат : кујнските килими и душеците што не се лизгаат се специјално дизајнирани за да спречат лизгање. Антискидната гумена грануларна обвивка го зголемува триењето помеѓу килимите кујнски тркач и подот, помага да се направат килимите за тркачи за подот во кујната цврсти и да се спречи поместување или лизгање. Можете безбедно да користите килими за фарма на подот во кујната без да се грижите за лизгање. Неговото антискидно својство го прави тепихот идеална подлога за кујнски мијалник за подот. Високо Абсорбента кујна тркач килим : оваа абсорбента килим кујна е ткаена со абсорбента влакна, кои можат да ги апсорбираат сите видови на течности (како што се вода и масло), со што се заштедува многу време во чистење и сушење на подот. душеци за подот на кујнскиот мијалник лесно се фаќаат прашина и почва, што го прави идеален избор за фрлање килими што се перат. Лесна За чистење Кујнска Подлога : машината за перење кујнски килими, може едноставно да се исчисти со правосмукалка,што може да ја спаси маката при миење раце. Можете да додадете детергент, а потоа да ја стартувате машината за перење како и обично, а подлогата за тркачи во кујната може да се исуши во машината за сушење, што може постојано да ги одржува чисти килимите и душеците во кујната. Повеќенаменски рустикални кујнски килими на фарма : кујнскиот тркач е широко користен за украсување на домот, освен за кујна и врата, тепих за перење,внатрешна предна подлога за добредојде, кујнски тепих, трем, дневна соба, задна врата, градина, ходник, гаража, канцеларија и кој било друг празен простор. Првиот слој, технологија за ткаење со висока густина, не само што ткаенината е издржлива, туку и моделот е стилски и едноставен.