Водоотпорен СОНЦЕ UPF 50+ КОФА ШАПКА Ув Заштита Пакет Обод Boonie За Жени Мажи Лесен Лесен Пешачење Отворено Капа
  • Неодамнешно

Водоотпорен СОНЦЕ UPF 50+ КОФА ШАПКА Ув Заштита Пакет Обод Boonie За Жени Мажи Лесен Лесен Пешачење Отворено Капа

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

водоотпорен полиестер Затворање на врвка. Машинско Перење. Водоотпорен за плажа - машката флопи водоотпорна капа за сончање е изработена од врвен водоотпорен полиестерски материјал. Мека, лесна, водоотпорна, а исто така има И UPF 50 + заштита од сонце. Широкиот раб совршено ги покрива лицето и вратот од сончевите зраци. Водоотпорната ткаенина спречува дожд да навлезе во вашата глава. Дише за да се одржува ладно-употребата на високотехнолошка ткаенина со врвен дизајн на мрежеста ткаенина ја прави оваа капа со риболов со риболов на отворено полесна за излегување на влагата и топлината додека дозволува воздухот да помине низ ткаенината и во вашата глава, одржувајќи ве ладно во секое време. Пакет за полесно складирање-Уникатен спакуван дизајн, лесен и удобен за преклопување на женската флопи водоотпорна капа за сончање во мала квадратна торба во придружниот ранец, чанта или џеб. Не зазема никаков простор, и уредно. Специјален материјал ткаенина, така што по преклопување нема да остави длабоки набори влијаат на нејзината убавина.Наборите предизвикани од превозот може да се испеглаат со пегла за пареа. Не грижете се дека таквите набори не можат да се отстранат. Прилагодлив за да одговара на повеќето-максималниот обем на главата на оваа водоотпорна капа за сонце е 23,62", опремена со иновативно дизајнирана прилагодлива еластична врвка за влечење одзади, една големина најмногу одговара. Прилагодливиот кабел за брадата секогаш ја држи шапката цврсто на место за удобно вклопување, дури и во ветровити, дождливи услови. Удобно вклопување и за мажи и за жени, задолжително за забавен ден на плажа. Разноврсна за повеќето прилики-со напредна технологија и добро изработена, имаме за цел да обезбедиме капи за сонце што брзо се сушат, отпорни на ветер и дишат.Оваа водоотпорна капа за сонце со широк обод е идеална за активности на отворено, како што се пешачење, кампување, риболов, плажа, градинарство, лов. Можете да го користите како шапка за риболов, шапка за пешачење, ловечка капа и капа за кофа или само секојдневна работна капа во дворот.Ако имате какви било прашања во врска со водоотпорната капа за заштита од ув сонце, ве молиме контактирајте не и ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот. водоотпорен полиестер. Затворање на врвка. Машинско Перење. Водоотпорен за плажа - машката флопи водоотпорна капа за сончање е изработена од врвен водоотпорен полиестерски материјал. Мека, лесна, водоотпорна, а исто така има И UPF 50 + заштита од сонце. Широкиот раб совршено ги покрива лицето и вратот од сончевите зраци. Водоотпорната ткаенина спречува дожд да навлезе во вашата глава. Дише за да се одржува ладно-употребата на високотехнолошка ткаенина со врвен дизајн на мрежеста ткаенина ја прави оваа капа со риболов со риболов на отворено полесна за излегување на влагата и топлината додека дозволува воздухот да помине низ ткаенината и во вашата глава, одржувајќи ве ладно во секое време.