Navitech Греј Часовник &засилувач; Додаток Случај Компатибилен СО TOZO S2 Паметен Часовник
  • Неодамнешно

Navitech Греј Часовник &засилувач; Додаток Случај Компатибилен СО TOZO S2 Паметен Часовник

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Екстремна издржливост (целосно отпорна на удари) со рачка за рачка на рачката Двослојна облога во поставата и отпорна на вода. Водоотпорен Материјал. Мрежест џеб за помали додатоци. 12 месечна гаранција.