64GB ДРВЕНА Форма НА Срце USB Флеш Диск Со Кутија За Подароци Девојка Момче Пријател Денот На Вљубените
  • Неодамнешно

64GB ДРВЕНА Форма НА Срце USB Флеш Диск Со Кутија За Подароци Девојка Момче Пријател Денот На Вљубените

DEN 252.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Љубовен Симбол] : Купидон е син На Венера (римскиот бог на љубовта и убавината) Сега ја крена стрелата во воздух," Недостасуваш " е самообјаснувачко. [Идеален Подарок] : Се Користи за складирање на слики , видеа или добри мемориски моменти, ќе биде посебна импликација. [Апликација] : Дајте уникатен подарок на вашиот уникатен некој. Исто така, тоа е одличен сувенир за деверуши, кум, кит и роднини. Флеш-уредот ќе складира незаборавен момент засекогаш. [Издржлив и лесен] : Лесен за носење, изработен од природно дрво, убав и еколошки. [Пакет] : Вклучува 1 X USB флеш диск и 1x складирање дрвена кутија. [Љубовен Симбол] : Купидон е син На Венера (римскиот бог на љубовта и убавината). Сега ја крена стрелата во воздух," Недостасуваш " е самообјаснувачко. [Идеален Подарок] : Се Користи за складирање на слики , видеа или добри мемориски моменти, ќе биде посебна импликација. [Апликација] : Дајте уникатен подарок на вашиот уникатен некој. Исто така, тоа е одличен сувенир за деверуши, кум, кит и роднини. Флеш-уредот ќе складира незаборавен момент засекогаш. [Издржлив и лесен] : Лесен за носење, изработен од природно дрво, убав и еколошки. [Пакет] : Вклучува 1 X USB флеш диск и 1x складирање дрвена кутија. Описи на ставки : -[Љубовен Симбол] : Купидон е син На Венера (римскиот бог на љубовта и убавината).