Кролен Индустриски 23 Галон Зелена Рециклирање Тенок Џим Ѓубре Може
  • Неодамнешно

Кролен Индустриски 23 Галон Зелена Рециклирање Тенок Џим Ѓубре Може

DEN 247.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Издржливост] Засилениот раб и основата ја запираат конзервата од свиткување или кршење од тешки товари [Погодност] Обезбедува одлично, компактно решение за управување со отпадот. Кролен Индустриски е производител и снабдувач на прибор и опрема за ресторани.