Божиќ Чаршав 60 Инчен Снегулка Тркалезна Маса Покрие Тркач За Кујна Јадење Свадба Партија Дома Декорација Маса
  • Неодамнешно

Божиќ Чаршав 60 Инчен Снегулка Тркалезна Маса Покрие Тркач За Кујна Јадење Свадба Партија Дома Декорација Маса

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ГОЛЕМИНА-Дијаметар 60 инчи/152,4 СМ; Бела чипка 1,57 инчи/4СМ МАТЕРИЈАЛ-Изработен од висококвалитетен и еколошки полиестер. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба, совршен за заштита и украсување на вашите маси. ЛЕСНА Нега-машина за перење во ладна вода; Без белило. Повеќе НАМЕНИ - оваа покривка за маса отпорна на топлина е погодна за вечери со шведска маса, трпезариска маса, чајна маса, забава, роденден, кафулиња, банкет, пикник, СКАРА, кампување, скара, свадби, внатрешна, надворешна и секојдневна употреба. ПОДАРОК-чаршавот може да биде совршен ден на Мајката, Ден На Таткото, роденден, подарок За Божиќ за вашите родители или пријатели. ГОЛЕМИНА-Дијаметар 60 инчи/152,4 СМ; Бела чипка 1,57 инчи/4СМ. МАТЕРИЈАЛ-Изработен од висококвалитетен и еколошки полиестер. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба, совршен за заштита и украсување на вашите маси. ЛЕСНА Нега-машина за перење во ладна вода; Без белило. Повеќе НАМЕНИ - оваа покривка за маса отпорна на топлина е погодна за вечери со шведска маса, трпезариска маса, чајна маса, забава, роденден, кафулиња, банкет, пикник, СКАРА, кампување, скара, свадби, внатрешна, надворешна и секојдневна употреба.