[3 ПАРЧИЊА] Слајд Приватност Камера Опфаќа Компатибилен со iPhone, iPad &засилувач; MacBook, ICARERSPACE Хакер Превенција Веб Камера Опфаќа За Повеќето Телефони, Таблети, Лаптоп - Ц
  • Неодамнешно

[3 ПАРЧИЊА] Слајд Приватност Камера Опфаќа Компатибилен со iPhone, iPad &засилувач; MacBook, ICARERSPACE Хакер Превенција Веб Камера

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[ ЗАШТИТА НА ПРИВАТНОСТА] : слајд приватност веб камера покрива обезбеди ефикасно заштита на приватноста на интернет Тоа ќе ги спречи хакерите да ве шпионираат или ќе спречи неовластено препознавање лице со затворање на капакот на камерата. [ 3 ПАРЧИЊА веб камера опфаќа] : Опремени со 3 парчиња веб камера покрива, многу прифатлива. Дијаметар од 2,5 мм за дупки за покривање на камерата, 7мм за вкупен дијаметар, дебелина од 0,8 мм за капаците на веб-камерата. Капаците на камерата за приватност со мала големина обезбедуваат елегантен изглед на вашите уреди. Тенката дебелина нема да влијае на затворањето на вашиот компјутер. [ЛЕСНО ИНСТАЛИРАЈТЕ] : пред да ја инсталирате, ве молиме исчистете ја камерата, а потоа држете ја сината рачка и извадете ја хартијата за налепници на задниот дел од капакот на камерата. И потоа лизнете го капакот на камерата и порамнете ги дупките на капакот на камерата со телефонска камера за да ги инсталирате, по завршувањето, откинете ја налепницата на рачката. [ ДИЗАЈН НА ЛИЗГАЧ] : дизајнот на Лизгачот обезбедува лесно отворање и затворање со движење на еден прст, многу лесен за употреба. Тоа ќе ви понуди најдобро искуство кога сте онлајн. [КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕТО УРЕДИ] : кориците На Веб-Камерата може да се користат на i Phone, i Pad, Mac Book, може да се вклопат и за повеќето лаптопи, телефони и други таблети. [ ЗАШТИТА НА ПРИВАТНОСТА] : слајд приватност веб камера покрива обезбеди ефикасно заштита на приватноста на интернет. Тоа ќе ги спречи хакерите да ве шпионираат или ќе спречи неовластено препознавање лице со затворање на капакот на камерата. [ 3 ПАРЧИЊА веб камера опфаќа] : Опремени со 3 парчиња веб камера покрива, многу прифатлива.