ИДЈА Нерѓосувачки Челик Лажица Сладолед Лажица Детска Мала Лажица Злато Спреј Боја Десерт Сладолед Лажица Црна
  • Неодамнешно

ИДЈА Нерѓосувачки Челик Лажица Сладолед Лажица Детска Мала Лажица Злато Спреј Боја Десерт Сладолед Лажица Црна

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лажица од нерѓосувачки челик, лажица за сладолед, детска лажица, златна спреј боја десерт сладолед лажица Лесен луксузен материјал од нерѓосувачки челик, разновидни бои, задебелен материјал, лесен за чистење. Лесен дизајн во луксузен стил, секојдневно позирање, многу фотогенично. Висококвалитетна текстура, пијано матирана боја, удобна и убава, не е лесно да се изгуби бојата, издржлива. Материјалот е обезбеден, текстурата е полна, чувството е удобно, а целиот нерѓосувачки челик 304 е фалсификуван, отпорен на корозија и лесен за чистење. Лажица од нерѓосувачки челик, лажица за сладолед, детска лажица, златна спреј боја десерт сладолед лажица. Лесен луксузен материјал од нерѓосувачки челик, разновидни бои, задебелен материјал, лесен за чистење. Лесен дизајн во луксузен стил, секојдневно позирање, многу фотогенично. Висококвалитетна текстура, пијано матирана боја, удобна и убава, не е лесно да се изгуби бојата, издржлива.