Бостон Меѓународен Коктел За Еднократна Употреба Салфетки За Пијалоци Од 3 Слоја Хартија, 5 х 5, Пица
  • Неодамнешно

Бостон Меѓународен Коктел За Еднократна Употреба Салфетки За Пијалоци Од 3 Слоја Хартија, 5 х 5, Пица

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЕН ТЕЈНТОР 20-брои пакет премиум 3-слојни хартиени коктел салфетки; хумористичните салфетки го поттикнуваат разговорот и ги олабавуваат гостите за забава 5 х 5-ИНЧИ (ПРЕКЛОПЕНА ГОЛЕМИНА) Користете кога уживате во закуски и либации за забави; ставете под пијалоци за да ги заштитите масите на дегустации на вино, момински забави, роденденски забави за возрасни, ноќни шиндиги за девојчиња и коктел соирес. ПРЕКРАСЕН РЕТРО Дизајн Карактеристики 1950 домаќинка во супермаркет; хумористична фраза гласи : На Втората Мисла.Ајде Да Се Напиеме И Да Нарачаме Пица. МЕКО печатено Во Германија со нетоксични бои растворливи во вода. ОВА Е СЕКОГАШ СЕЗОНА ЗА КОКТЕЛИ Побарајте повеќе привлечни коктел салфетки од уметничката Ен Тејнтор - правејќи паметни луѓе да се насмевнат од 1985 година со спарување на гроздобер снимки за моделирање со нејзиниот хумор на јазик и дрска духовитост. Добијте го разговорот за забава што тече заедно со пијалоците со врвни хартиени коктел салфетки со хумор и прекрасна духовитост на уметничката Ен Тејнтор. Пакетите вклучуваат 20 хартиени салфетки од 3 слоја со Димензии 5 х 5 " (преклопени).