RC-608M Замени Далечински Управувач работи За Onkyo AV Приемник HT-R530 HT-S780 SKB-530 SKW-530 SKF-530F SKC-530C SKM-530S HTS780S RC608M Стерео Домашно Кино Систем
  • Неодамнешно

RC-608M Замени Далечински Управувач работи За Onkyo AV Приемник HT-R530 HT-S780 SKB-530 SKW-530 SKF-530F SKC-530C SKM-530S HTS780S RC608M

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Aiditimi RC-608 M RC608 M Замена На Далечинскиот Управувач одговара За Onkyo AV Приемник Стерео Домашно Кино Систем Нема потреба да го програмирате или спарите, само ставете во 2 нови 1,5 VA алкални батерии, а потоа работи. Компатибилен СО ONKYO Приемник HT-R530 HT-S780 SKB-530 SKW-530 SKF-530 F SKC-530 C SKM-530 S HTS780 S. RC-649 M HT-R540 HT-S790 SKB-540 SKW-540 SKF-540 F SKC-540 C SKM-540 C hts790s Rc-607m Tx-SR503 Tx-SR8350 TX-SR503 E TXSR503 B RC-647 M TX-SR504 TX-SR504 S TX-Sr8450 TX-Sr504e TX-SR504 B. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 X IR ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ. Aiditimi RC-608 M RC608 M Замена На Далечинскиот Управувач одговара За Onkyo AV Приемник Стерео Домашно Кино Систем. Нема потреба да го програмирате или спарите, само ставете во 2 нови 1,5 VA алкални батерии, а потоа работи. Компатибилен СО ONKYO Приемник HT-R530 HT-S780 SKB-530 SKW-530 SKF-530 F SKC-530 C SKM-530 S HTS780 S. RC-649 M HT-R540 HT-S790 SKB-540 SKW-540 SKF-540 F SKC-540 C SKM-540 C hts790s Rc-607m Tx-SR503 Tx-SR8350 TX-SR503 E TXSR503 B RC-647 M TX-SR504 TX-SR504 S TX-Sr8450 TX-Sr504e TX-SR504 B.