CA0674 Златна Ѕвезда Скај Кожа &засилувач; Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен За Рачен Часовник Паметен Часовник Паметен Часовник Големина
  • Неодамнешно

CA0674 Златна Ѕвезда Скај Кожа &засилувач; Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен За Рачен Часовник Паметен Часовник Паметен Часовник

DEN 767.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Сосема нов и висок квалитет за Рачен Часовник Паметен Часовник Големина На Паметен Часовник (22мм) Еко-пријателски меко силиконско јадро + надворешно печатена графичка стп кожа, како и со брановидно внатрешно силиконско лице за подобар проток на воздух и Отпорен на Пот. Нетоксичен, без алергија, дише и удобен за носење. Затворање на метална тока за лесно носење или полетување. Идеална замена на ременот за часовници. CA0674 Златна Ѕвезда Скај Кожа И Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен За Рачен Часовник Паметен Часовник Паметен Часовник Големина (22mm) пакет вклучени : 1x Часовник Бенд (Часовникот не е вклучен).