ПРЕТИЗУМ 24 парчиња Празнично Јадење За Бонбони Прибор За Јадење Садови За Еднократна Употреба Моркови Десерт За Туширање Прибор За Јадење Бебешка Пролет За Садови
  • Неодамнешно

ПРЕТИЗУМ 24 парчиња Празнично Јадење За Бонбони Прибор За Јадење Садови За Еднократна Употреба Моркови Десерт За Туширање Прибор За Јадење Бебешка

DEN 252.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДЕЛИКАТНА ЧИНИЈА ЗА ХРАНА плочите во облик на морков за еднократна употреба можат да бидат за салати, торта, десерти, овошје, храна, ВЕЛИГДЕН ТЕМА ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ тие можат да се совпаднат со салфетки, чаршафи и чаши од истата тема за подобар визуелен ефект. ЧИНИИ ЗА ХРАНА ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА ?ПЛОЧИ За ПРЕДЈАДЕЊЕ Уникатниот И префинет дизајн ги прави овие да изгледаат толку убаво и убаво, дополнителен декор за велигденска забава. ПЛОЧА во ОБЛИК НА МОРКОВ Усвоен од врвен материјал, безбеден и здрав за употреба. заштедете време за чистење. ПАРТИЈА ХРАНА ЧИНИЈА занает, внимателно до секој детал за да им дадете на Овие велигденски материјали шармантен и привлечен изглед. Пакет Листа 24 х Плочи Карактеристики-Користете ги овие за да уживате во вашата храна, и на жените и на мажите ќе им се допаднат удобна чинија со овошје. - Доволна количина за послужување на гостите на забавата, а хартиените плочи за еднократна употреба се многу погодни за употреба плоча во форма на морков. - Боја : портокалови хартиени чинии 9 инчи - Повеќе велигденска атмосфера и добро се совпаѓаат со повеќето декори за забави, направете го вашиот гостин да се чувствува посреќен во собата за хартиени чинии.