Неродеко Кутија За Складирање Датотеки За Преклопување Книги Случај За Складирање Склопувачки Организатор На Плакарот Кутии За Складирање Со Преклопување Органи
  • Неодамнешно

Неродеко Кутија За Складирање Датотеки За Преклопување Книги Случај За Складирање Склопувачки Организатор На Плакарот Кутии За Складирање Со Преклопување

DEN 380.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

синтеза многу лесен и убав изглед, може да се стави во секој агол од домот. висококвалитетни материјали, кои можат безбедно и издржливо да се користат долго време. едноставно во дизајнот, но практично за употреба, што ќе ви даде фантастично искуство за употреба. Голем капацитет, можете да го поставите таму каде што сакате и да чувате различна облека, играчки итн. Има одлична изработка, компактен е и практичен и нема лесно да се оштети. Опис Секогаш имаат неуредна дома? Не грижете се, неуредно - не - повеќе со оваа кутија за складирање дома, изработена од густ материјал со извонредна изработка, дизајн со голем капацитет, практичен, удобен и издржлив. Можете да го користите во домот, спалната соба за чување на вашата облека, чорапи, долна облека и други. Карактеристики - сива боја, кафе со големина 32х24см-Материјал Памучна Постелнина+ картон-висококвалитетни материјали, кои можат безбедно и издржливо да се користат долго време.