Најдобар КОТЕЛ Оператор Некогаш Кафе Лажица Чаша Подароци За Пријател-Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик | Сет на 2
  • Неодамнешно

Најдобар КОТЕЛ Оператор Некогаш Кафе Лажица Чаша Подароци За Пријател-Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик | Сет на 2

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најдобар КОТЕЛ Оператор Некогаш Кафе Лажица Чаша Подароци За Пријател-Лажица Врежана Кафе Лажица Чаша Во Собата на 2 супа лажици лажица десерт кафе Одличен Подарок - оваа врежана лажица е совршен подарок. Може да се користи како дневен потсетник за да ја кажете вашата љубов на вашата сакана. Тоа е многу уникатен подарок за пријател, семејство секој посебен one.It мора да биде неверојатен подарок за вашите пријатели,семејство. и дефинитивно ги направи среќни. ГОЛЕМИНА : лажицата е околу 7"*1,5". Рачката на лажицата е подолга, па затоа е полесно да се use.It одговара за контејнери со различна должина. Материјал : нашата лажица е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик,одделение за храна. нашата лажица е убав квалитет, многу стабилен,издржлив и убав. Ве молиме запомнете : дека по секоја употреба, исчистете и исушете што е можно поскоро. Најдобар КОТЕЛ Оператор Некогаш Кафе Лажица Чаша Подароци За Пријател-Лажица Врежана Кафе Лажица Чаша Во Собата на 2 супа лажици лажица десерт кафе. Одличен Подарок - оваа врежана лажица е совршен подарок. Може да се користи како дневен потсетник за да ја кажете вашата љубов на вашата сакана. Тоа е многу уникатен подарок за пријател, семејство секој посебен one.It мора да биде неверојатен подарок за вашите пријатели,семејство. и дефинитивно ги направи среќни. ГОЛЕМИНА : лажицата е околу 7"*1,5". Рачката на лажицата е подолга, па затоа е полесно да се use.