UXZDX Лесен Држач За Шишиња За Велосипеди Со Лесен Патен Велосипед Кафез За Шише Со Вода Планината Мтб Држач За Велосипедска Чаша За Вода Висок Квалитет
  • Неодамнешно

UXZDX Лесен Држач За Шишиња За Велосипеди Со Лесен Патен Велосипед Кафез За Шише Со Вода Планината Мтб Држач За Велосипедска

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја светилка монистра на дното, кои ви даваат поинакво чувство Погоден за сите видови велосипеди и никогаш нема да биде под влијание на екстремни временски услови. Лесен за инсталирање на велосипедот : кафезот за шишиња може да се фиксира на рамката со две завртки од нерѓосувачки челик. Кујнскиот прибор е еколошки, еколошки и издржлив. Боја светилка монистра на дното, кои ви даваат поинакво чувство. Погоден за сите видови велосипеди и никогаш нема да биде под влијание на екстремни временски услови. Лесен за инсталирање на велосипедот : кафезот за шишиња може да се фиксира на рамката со две завртки од нерѓосувачки челик. Кујнскиот прибор е еколошки, еколошки и издржлив. Карактеристики : - боја светилка монистра на дното, кои ви даваат поинакво чувство. - Погоден за сите видови велосипеди и никогаш нема да биде под влијание на екстремни временски услови.