ЧАБАМБУС Бамбус Тамблер-17оз-w/Голтка капа &засилувач; Рачка-Изолирани Чај И Кафе Термос Колба + Лабава Лист Чај Поостри-Чај Инфузер Шише-Патување Кригла За Топла &зас
  • Неодамнешно

ЧАБАМБУС Бамбус Тамблер-17оз-w/Голтка капа &засилувач; Рачка-Изолирани Чај И Кафе Термос Колба + Лабава Лист Чај Поостри-Чај Инфузер Шише-Патување

DEN 543.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

⛲ Капа за голтка со Рачка - имајќи потешкотии да го одвртите капачето при возење или патување ? Оваа бамбусова гимнастичарка со капаче за пиење го решава вашиот проблем само совршено Без разлика дали ќе патувате или правите каква било спортска активност, горниот дел со рачка е соодветен за вас. Совршена комбинација на природен дрвен изглед и спортски изглед ви овозможува да ја понесете вашата стилска изолирана гимнастика со себе насекаде без да жртвувате каква било класичност или мобилност. ? Голтка Инспирација-Насекаде, Во Секое време! ЧАБАМБУСОТ ви носи врвна мешавина од високи стандарди и слобода секогаш да уживате во вашиот пијалок со совршен интензитет и температура. Овој термос изолиран од бамбус е колба погодна за секој инспиративен утрински пијалок претпочитате да ги поттикнете вашите сетила и да ги одржувате вашите соништа во живот. Со вклучен одвојлив чај од нерѓосувачки челик, подгответе ја енергичната пијалак каде и да ви треба!. Неспоредлив Квалитет-Долговечност и Одржливост! Оваа изолирана тамбла за кафе произлегува од извонредно партнерство помеѓу два многу посакувани материјали, природен Бамбус и Нерѓосувачки Челик од 304 одделение 18/8. Овие шишиња со инфузија за чај се исклучително издржливи, отпорни на корозија, пот, истекување, отпорни на истурање, храна и еколошки. Рачно измијте ја машината за да му го продолжите животот уште повеќе. Посегнете во случај на проблем, а остатокот оставете ни го нам!. ? Колба За Сите Намени-за одмор и работа! Нашите вакуумски запечатени ладни чаши за кафе се дизајнирани да бидат интуитивни, преносливи и разноврсни. Овие контејнери 17оз со инфузер за чај за лабав чај цврсто се вклопуваат во вашата торба и служат совршена шолја топло чоколадо, боба, кафе, билни мешавини, смути или вода внесена со овошје. Од патувања во кампување до долги часови на возење и врзување за стол до активен животен стил, никогаш не пропуштајте ја избраната течност за напојување!. ? Премиум Додаток-Карактеристичен и достоен за подароци! Дајте им на вашите најблиски радост да смислат вкусен чај во движење со овој прекрасен подарок за патување. Овие практични чаши за чај за патување се сон на секој ентузијаст за инфузија со лабави лисја. Природните модели на бамбус даваат неверојатен карактер на нашиот термос за топли пијалоци и персонализиран допир на вашите подароци.