Кабилок Жица Закачалки Жица Закачалки Декоративни Куки 10 парчиња Невидлива Ѕидна Плоча Закачалка Нерѓосувачки Челик Декоративен Сад Држач За Дисплеј Жица Закача?
  • Неодамнешно

Кабилок Жица Закачалки Жица Закачалки Декоративни Куки 10 парчиња Невидлива Ѕидна Плоча Закачалка Нерѓосувачки Челик Декоративен

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да нанесете садови до крајот на закачалките на вашите чинии од гребење Со пружини со проширлива должина, лесно се држат цврсто до плочата без страв дека ќе се лизне. Лесно за инсталирање или полетување, закачалката може безбедно да ги држи плочите до ѕидот. Овој држач за ѕид може да дејствува како штандови за прикажување колекционерски и нежни чинии за садови. Закачалката за ѕидни Плочи е многу лесно да ги зачукувате во ѕидот и лесно да ги покажете вашите украси. Можете да нанесете садови до крајот на закачалките на вашите чинии од гребење. Со пружини со проширлива должина, лесно се држат цврсто до плочата без страв дека ќе се лизне. Лесно за инсталирање или полетување, закачалката може безбедно да ги држи плочите до ѕидот. Овој држач за ѕид може да дејствува како штандови за прикажување колекционерски и нежни чинии за садови. Закачалката за ѕидни Плочи е многу лесно да ги зачукувате во ѕидот и лесно да ги покажете вашите украси. Опис Ова Е мултифункционална плоча закачалки за ѕидот. Изработен од нерѓосувачки челик и цврст за долготрајна употреба. Лесен за инсталирање, заштеда на простор и костум за складирање или украсување на чинии. кујна, ресторан, хотел и многу повеќе.