Желка Плажа Реагираат-R Контролер Црно-Xbox Серија X|S, Xbox Еден И КОМПЈУТЕР
  • Неодамнешно

Желка Плажа Реагираат-R Контролер Црно-Xbox Серија X|S, Xbox Еден И КОМПЈУТЕР

DEN 1012.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Аудио Контроли За Подобрување на играта-аудио контроли со Брз пристап, вклучувајќи Натчовечки Слух, рамнотежа на јачината на звукот на играта и разговорот и исклучување на микрофонот веднаш на вашите прсти Натчовечки Слух - од тивки чекори до повторно полнење на непријателското оружје, ексклузивното поставување На Натчовечки Слух ви дава крајна аудио предност. Две Мапабилни Копчиња За Брзо Дејство-Забрзајте го вашиот одговор со две мапабилни копчиња што можете да ги поставите на вашата претпочитана функција. Повратни Информации за вибрации - двојните тркалачки мотори во рачките го подобруваат потопувањето за реална игра од следната генерација. Официјално Лиценциран За Xbox-Контролорот RACT-R е изграден за да доминира На Xbox Series X, Xbox S Series, Xbox One и Windows. Аудио Контроли За Подобрување на играта-аудио контроли со Брз пристап, вклучувајќи Натчовечки Слух, рамнотежа на јачината на звукот на играта и разговорот и исклучување на микрофонот веднаш на вашите прсти. Натчовечки Слух - од тивки чекори до повторно полнење на непријателското оружје, ексклузивното поставување На Натчовечки Слух ви дава крајна аудио предност. Две Мапабилни Копчиња За Брзо Дејство-Забрзајте го вашиот одговор со две мапабилни копчиња што можете да ги поставите на вашата претпочитана функција. Повратни Информации за вибрации - двојните тркалачки мотори во рачките го подобруваат потопувањето за реална игра од следната генерација. Официјално Лиценциран За Xbox-Контролорот RACT-R е изграден за да доминира На Xbox Series X, Xbox S Series, Xbox One и Windows.