ФЕНГЖАО Злато Ѕвезда Венци Комплет Пенливи Шампањ Стример Рефлексивни Ѕвезда Банер За Партија Украси Злато Ѕвезда Венци Комплет
  • Неодамнешно

ФЕНГЖАО Злато Ѕвезда Венци Комплет Пенливи Шампањ Стример Рефлексивни Ѕвезда Банер За Партија Украси Злато Ѕвезда Венци Комплет

DEN 1001.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уникатен дизајн : нашата златна ѕвезда круг точка партија украси венци се внимателно madeIt е око-фаќање шампањ златни венци. Материјал : нашите златни венци од шампањ се направени од Сјај во прав,силни,издржливи и еднократно. Голема должина : Шампањско злато пентагонални партиски венци, секоја долга 13 стапки/4 метри. Лесно за инсталирање : ве Молиме одвиткајте или одвиткајте венци нежно за да избегнете заплеткување поради деликатната природа на конецот. Само висат тоа, и тоа може да се направи незаборавно различни партија за вас. Широки прилики-Совршени За украсување на сите забави.како што се свадба,туш за бебиња,роденден ,achен,свршувачка,невестински туш,дипломирање. Уникатен дизајн : нашата златна ѕвезда круг точка партија украси венци се внимателно made.It е око-фаќање шампањ златни венци. Материјал : нашите златни венци од шампањ се направени од Сјај во прав,силни,издржливи и еднократно.