Нова покривка на управувачот со јаглеродни влакна за мажи и жена, покривање на тркалото со јаглеродни влакна што не се лизгаат, сегментиран заштитник на воланот Ун?
  • Неодамнешно

Нова покривка на управувачот со јаглеродни влакна за мажи и жена, покривање на тркалото со јаглеродни влакна што не се лизгаат, сегментиран

DEN 1142.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Покривка на управувачот со јаглеродни влакна】 Направено од висококвалитетно јаглеродно влакно, нашиот управувач на воланот јаглеродно влакно е анти-лизгање, стабилно и еколошко, и додава боја и текстура на внатрешниот облик на вашиот автомобил, совршено ја надополнува внатрешноста на вашиот автомобил На спортски начин 【Одлично чувство на допир】 уникатна шема на јаглеродни влакна може да ја масира дланката и да го олесни вашиот замор во возењето, да ви донесе одличен допир и чувство. Топло во зима и кул во лето. 【Тенок и лесен за влегување на воланот】 За овој автомобил на управувачот на управувачот на автомобилот е потребна инсталација без кавга. Едноставно, лизнете го десно на вашиот управувач и добро да одите. 【Подобрува зафат и контрола】 доказ за пот и анти-лизгање, стабилен, отпорен на топлина, подобар зафат на воланот ви дава поголема контрола на патот. Одличен декор за вашиот автомобил, исто така, зголемете ја безбедноста. 【Универзално вклопување】 Оваа покривка на управувачот со јаглеродни влакна за автомобил е универзално вклопување за воланот со дијаметар помеѓу 37-38 см/14,5-15 инчи од една до страна. Ве молиме измерете го сопствениот волан за да обезбедите добро вклопување. 【Покривка на управувачот со јаглеродни влакна】 Направено од висококвалитетно јаглеродно влакно, нашиот управувач на воланот јаглеродно влакно е анти-лизгање, стабилно и еколошко, и додава боја и текстура на внатрешниот облик на вашиот автомобил, совршено ја надополнува внатрешноста на вашиот автомобил На спортски начин.