Црни и виолетови балони 40 парчиња 12 инчи и црни чаршафи 54 x 108 инчи
  • Неодамнешно

Црни и виолетови балони 40 парчиња 12 инчи и црни чаршафи 54 x 108 инчи

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Виолетова балони 40 пакувања : 12 инчи црни балони (15 парчиња), балони со црни мермер од 10 инчи (10 компјутери), балони со длабоки виолетови во длабочина од 12 инчи (15 парчиња) Овие виолетови црни балони, темно виолетови балони се одлични. Се препорачува да се користи пумпа за надувување на овие тркалезни виолетови балони! Виолетовите балони за забава се погодни за забава во хотел Трансилванија, забава Вампирина, Партија за потомци, Виолетова дипломирана забава, забава за маскарада, матурска забава, забава за Ноќта на вештерките и Партија за виолетова. Црн чаршав (1 парче). 137 x 274 cm/ 54 x 108 инчи/ 4,5 x 9 ft. Погоден за правоаголна табела долга до 8 стапки. Ако вашата маса е долга помала од 6 стапки, оваа маса за маса може лесно да се склопи или исече со ножици. Виолетова балони 40 пакувања : 12 инчи црни балони (15 парчиња), балони со црни мермер од 10 инчи (10 компјутери), балони со длабоки виолетови во длабочина од 12 инчи (15 парчиња). Овие виолетови црни балони, темно виолетови балони се одлични.