Чанти за Накит абаодам Врвка за Влечење 100 парчиња Мали Торби За Торбичка За Накит Органза Торбичка За Накит Бонбони Торба За Подароци За Подароци Ленени Торби За Р?
  • Неодамнешно

Чанти за Накит абаодам Врвка за Влечење 100 парчиња Мали Торби За Торбичка За Накит Органза Торбичка За Накит Бонбони Торба За Подароци

DEN 255.36

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Проегирни Чанти Од Органза проегирна и проѕирна ткаенина што ви овозможува убаво да ги претставите предметите во чантата Кеси За Бонбони со врвки можете да ги наполните торбите за услуга на органза со вашите омилени бонбони или чоколади за секој настан. Торбички За подароци Органза Се опремени со врвка за влечење што ја прави торбата лесна за затворање и отворање. Органза Корист Кеси направени од органза, лесни, издржливи и издржливи, може да биде долго време користење. Торбите За Подароци за накит Може да се користат во многу прилики свадба, забава, туш за бебиња, невестински туш или Божиќ. Опис Мали Торби За Влечење Торбичка За Торбичка За Накит Од Органза Бонбони Торба За Подароци За Подароци Ленени Торби За Роденденска Забава. Карактеристики-Големина : 5, 89Х3, 93Х0, 04инч, - Боја : Беж, - Материјал : Органза, Пакет Со 100 х Торби За Подароци Органза.