Симпатична и смешна Прашајте ја вашата мумија за роденденска забава за Ноќта на вештерките, тематски водоотпорни налепници за шише со вода, 20 1,75 x 8,5 завиткани околу
  • Неодамнешно

Симпатична и смешна Прашајте ја вашата мумија за роденденска забава за Ноќта на вештерките, тематски водоотпорни налепници за шише со вода,

DEN 207.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Преоптоварување на Ноќта на вештерките : Дизајнирано од талентирана мајка, овие шарени обвивки за шише со вода имаат симпатична мумија на забавна црна позадина со ленти и точки од полкови! Смешната казна ќе стави насмевка на сите лица! Каков забавен начин да украсите за вашата прослава за Ноќта на вештерките! Креација Аманда Оригинален дизајн од Креацијата Аманда. Прекрасен квалитет : Заборавете на тенки, Chintzier етикети отпечатени на обична хартија. Вашите среќни налепници за шише со вода за Ноќта на вештерките се водоотпорни и поцврсти од повеќето. Плус, тие се отпечатени на водоотпорна етикета хартија за ултра издржливост дури и во вашиот ладилник. Лесен за употреба : Извадете ја етикетата на производителот што доаѓа на вашето шише со вода. Едноставно излупете ја поддршката и залепете ја вашата нова фенси етикета околу шишето со вода за моментална координирачка декорација што е практична. Getе добиете 20 етикети, така што ќе има многу да се обидете!. Водоотпорни етикети : Ние печатиме на водоотпорна етикета хартија за да не мора да се грижите за разладување на шишињата со вода во фрижидер пред да се забавувате. Кондензацијата и ладниот воздух нема да ги оштетат омоти или да го направат мастилото. Можете дури и да ги ставите во вашиот ладилник! Забележете, не се вклучени пијалоци, само етикетите. 100% направени во САД : Уверете се дека добивате оригинална американска изработка . од стручниот дизајн до акциите на премиум етикетата. 100% гаранција за враќање на парите, вашата набавка е без ризик!. Преоптоварување на Ноќта на вештерките : Дизајнирано од талентирана мајка, овие шарени обвивки за шише со вода имаат симпатична мумија на забавна црна позадина со ленти и точки од полкови! Смешната казна ќе стави насмевка на сите лица! Каков забавен начин да украсите за вашата прослава за Ноќта на вештерките! Креација Аманда. Оригинален дизајн од Креацијата Аманда. Прекрасен квалитет : Заборавете на тенки, Chintzier етикети отпечатени на обична хартија. Вашите среќни налепници за шише со вода за Ноќта на вештерките се водоотпорни и поцврсти од повеќето. Плус, тие се отпечатени на водоотпорна етикета хартија за ултра издржливост дури и во вашиот ладилник. Лесен за употреба : Извадете ја етикетата на производителот што доаѓа на вашето шише со вода. Едноставно излупете ја поддршката и залепете ја вашата нова фенси етикета околу шишето со вода за моментална координирачка декорација што е практична. Getе добиете 20 етикети, така што ќе има многу да се обидете!. Водоотпорни етикети : Ние печатиме на водоотпорна етикета хартија за да не мора да се грижите за разладување на шишињата со вода во фрижидер пред да се забавувате. Кондензацијата и ладниот воздух нема да ги оштетат омоти или да го направат мастилото. Можете дури и да ги ставите во вашиот ладилник! Забележете, не се вклучени пијалоци, само етикетите. 100% направени во САД : Уверете се дека добивате оригинална американска изработка .