VXB бренд Јапонија MJC-55-IGR 7/16 инчи до 19мм Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата ДОДЕЛА 2 Дијаметар: 19мм Должина на спојување: 78 СОДРИНА НАДВОРЕШНА ДИАМЕТЕ
  • Неодамнешно

VXB бренд Јапонија MJC-55-IGR 7/16 инчи до 19мм Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата ДОДЕЛА 2 Дијаметар: 19мм Должина на спојување:

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 7/16 инчи Спојување на носење 2 дијаметар : 19мм. Должина на спојување : 78. Спојување на надворешниот дијаметар : 55. 7-15 дена испорака. Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 7/16 инчи. Спојување на носење 2 дијаметар : 19мм. Должина на спојување : 78. Спојување на надворешниот дијаметар : 55. 7-15 дена испорака. VXB Brand, NBK Јапонија MJC-55-IGR 7/16 инчи до 19 MMJAW-TYPE Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC-55-IGR 7/16 инчи до 19мм Флексибилна спојка од типот на вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА СОВЕТ 1 ДИАМЕТЕР : 7/16 INCHCOUPLING BORE 2 ДИАМЕТЕР : 19 MMCOUPLING Должина : 78 COULLING Надворешен дијаметар : 55material : Не'рѓосувачкиот е флексибилно спојување на вилицата. Непречено во центарот и ракавот.