Неродеко 6 парчиња Саќе Шише Автомобил Мирис Дифузор Есенцијално Масло Дифузори За Домашно Стакло Терариум Етерични Масла Занаети Декор Домашен Мирис Материјали ?
  • Неодамнешно

Неродеко 6 парчиња Саќе Шише Автомобил Мирис Дифузор Есенцијално Масло Дифузори За Домашно Стакло Терариум Етерични Масла Занаети Декор Домашен

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стакло АВТОМОБИЛ ПАРФЕМ ДИФУЗОР ШИШЕ Мулти-функционални и разноврсна, може да биде како парфем дифузор, домашна декорација, цвет шише,. ДИФУЗЕР ТЕГЛИ ЗА ДОМАШЕН МИРИС Уникатен дизајн на обликот, исто така е убав десктоп декор за вас, а исто така можете да го користите како вазна. ЕСЕНЦИЈАЛНО МАСЛО ДИФУЗОР ШИШИЊА Совршен За деликатни роденденски подароци за вашиот љубовник и пријатели, еднократно за некое време. СТАКЛО ТРСКА ДИФУЗОР ШИШЕ транспарентното шише ви овозможува јасно да ја видите преостанатата количина на парфем. ДЕКОРАТИВНИ ШИШИЊА СО ДИФУЗЕР дизајнот што не се лизга на дното на шишето нема лесно да се фрли и скрши. АВТОМОБИЛ ПАРФЕМ ДИФУЗОР ШИШЕ Мулти-функционални и разноврсна, може да биде како парфем дифузор, домашна декорација, цвет шише,. ДИФУЗЕР ТЕГЛИ ЗА ДОМАШЕН МИРИС Уникатен дизајн на обликот, исто така е убав десктоп декор за вас, а исто така можете да го користите како вазна. ЕСЕНЦИЈАЛНО МАСЛО ДИФУЗОР ШИШИЊА Совршен За деликатни роденденски подароци за вашиот љубовник и пријатели, еднократно за некое време. СТАКЛО ТРСКА ДИФУЗОР ШИШЕ транспарентното шише ви овозможува јасно да ја видите преостанатата количина на парфем. ДЕКОРАТИВНИ ШИШИЊА СО ДИФУЗЕР дизајнот што не се лизга на дното на шишето нема лесно да се фрли и скрши. Пакетот Вклучува 6 х Стаклени Шишиња Карактеристики-Капацитет : 100мл Дифузер Тегли За Дома-Боја : Транспарентни мини стаклени вазни-Материјал : Стаклени Тегли-Големина : 11, 60Х5, 80Х5, 80см;/4, 56Х2, 28Х2 Едноставен Стил Есенцијално Масло Дифузор. - Добра изработка, совршена за прикажување на вашиот мирис и парфеми, како и стаклен терариум со стапчиња за арома.