Погребна Урна Кремирање На Возрасни Урни за Пепел Погребни Урни Дома За Домашно Милениче Или Дете Силно Запечатување Пет Бои Мал Спомен 9 6см, lsxysp, 1
  • Неодамнешно

Погребна Урна Кремирање На Возрасни Урни за Пепел Погребни Урни Дома За Домашно Милениче Или Дете Силно Запечатување Пет Бои Мал Спомен

DEN 1492.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Капацитет на вода : околу 350мл Тоа може да биде одлично украсно уметничко дело, горилник за темјан за религија или медитација или да се користи како сад за согорување на колофон и темјан во прав. Капацитет на вода : околу 800мл/850мл/800мл. Големина : Висина : 16,5 см, Ширина : 10,5 см. КВАЛИТЕТ : Нашиот ковчег е вистински рачно изработен производ, осигурувајќи дека секој ковчег е уникатен, и во однос на цената и квалитетот. Квалитет : нашиот рачно изработен висококвалитетен ковчег обезбедува место за почитување На остатокот/пепелта На вашите најблиски Бидете применливи : нашиот елегантен ковчег е погоден за секоја декорација, можете да го ставите во дневната соба, спалната соба, работната соба, каминот или канцеларијата, така што вашиот партнер секогаш ќе биде со вас. Уметнички дела : Рачно Изработени Со уникатна изработка, нашите урни ќе ве фатат во моментот кога ќе ги видите. Безбедно и затворено : може да ја чува и заштитува вашата пепел долго време, нашата елегантна урна добро ќе се вклопи со секој декор, можете да ја ставите во дневната соба ,спалната соба ,работната соба,каминот или канцеларијата, нека придружник да биде со вас засекогаш.