Atools 70-1/2 инчи x 1/4 инчи x 12tpi Bandsaw Blades за Rikon and Craftsman 10 ”бендови, 2 лопати
  • Неодамнешно

Atools 70-1/2 инчи x 1/4 инчи x 12tpi Bandsaw Blades за Rikon and Craftsman 10 ”бендови, 2 лопати

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земјините заби, извонредно остри и можат да останат остри подолго Fit 10 "Занаетчија 921400, Рикон 10-305 и 10-3061. Единствена техника за заварување : силна и помазна точка за заварување. Ракер постави аранжман остри подолго. Одговара на 10 "Занаетчија 921400, Рикон 10-305 и 10-3061. Единствена техника на заварување : Силна и помазна точка за заварување. Ракер постави аранжман на забите, сите заби се наредија рамномерно за подобри перформанси на сечење. 2 лопати во еден пакет : Големина : 70-1/2 инчи x 1/4 инчи x 12tpi · изработени од висококвалитетен јаглероден челик. Сите лопати се произведуваат во нашата фабрика. Производство на лопатки со бензини повеќе од 25 години, во моментов произведуваме околу 500.000 лопати секоја година.