VXB бренд Јапонија MJC-65-gr 13/16 инчи до 1 3/8 инчен флексибилен спој за спојување на вилицата од тип
  • Неодамнешно

VXB бренд Јапонија MJC-65-gr 13/16 инчи до 1 3/8 инчен флексибилен спој за спојување на вилицата од тип

DEN 8504.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спојување на носење 1 дијаметар : 13/16 инчи Спојување со 2 дијаметар : 1 3/8 инчи. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. Спојување на носење 1 дијаметар : 13/16 инчи. Спојување со 2 дијаметар : 1 3/8 инчи. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. VXB Brand, NBK Јапонија MJC-65-Gr 13/16 инчи до 1 3/8 Inchjaw-Type Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC-65-gr 13/16 инчи до 1 3/8 инчен вилица-тип флексибилна спојка, ова е вилица Напишете флексибилно спојување. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА ОБЕЗБЕДУВА 1 ДИАМЕТЕР : 13/16 INCHCOUPLING BORE 2 Дијаметар : 1 3/8 INCHCOUPLING Должина : 90 COULLING Надворешен дијаметар : 65material : Не'рѓосувачкиот е флексибилна спојка од типот на вилицата. Соберете ја и поделете го центарот и ракавот непречено.