Замена на Arch Memory за Dell SNP228G44/1TB AC037409 1TB M.2 2280 PCIE NVME Solid State Drive за прецизна работна станица 3260 CFF
  • Неодамнешно

Замена на Arch Memory за Dell SNP228G44/1TB AC037409 1TB M.2 2280 PCIE NVME Solid State Drive за прецизна работна станица 3260 CFF

DEN 1471.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супериорна изведба; крајно време на подигање; Брзина на складирање и сигурност Најновата 3 D NAND Flash технологија во компактен фактор на форма M. Секвенцијална стапка на читање до 5000 Mbps; Секвенцијална стапка на пишување до 3600 Mbps. Клучен избор за технолошки добрите и гејмерите; Доминација и совршенство. Ограничена гаранција на производителот - 3 години. 1 TB PCIE*Супериорна изведба; крајно време на подигање; Брзина на складирање и сигурност*Најновата 3 D NAND Flash технологија во компактен фактор на форма M.2*Секвенцијална стапка на читање до 5000 Mbps; Секвенцијална стапка на пишување до 3600 Mbps*Клучен избор за технолошки добрите и гејмерите; Доминација и совршенство*Ограничена гаранција на производителот - 3 години*Направено од компоненти со највисок квалитет, Arch Memory M.2 2280 дискови се дизајнирани да ја зголемат продуктивноста и да му помогнат на вашиот компјутер да работи побрзо.