Трирм Нов Студентски Возач Налепница Винил Налепница,Безбедносна Претпазливост Знак Водоотпорни Налепници Со Висок Интензитет,Комплет од 3 Пакувања за Автомобил,
  • Неодамнешно

Трирм Нов Студентски Возач Налепница Винил Налепница,Безбедносна Претпазливост Знак Водоотпорни Налепници Со Висок Интензитет,Комплет од 3 Пакувања

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен За Инсталирање : Лесно Самоинсталирање И Лупење За Тоа Не е потребна Алатка Не Остануваат Несакани Остатоци : Не Остава Лепливи Остатоци По Отстранувањето што ви заштедува Драгоцено време. Квалитет и Издржливост : Висококвалитетна Налепница Винил Налепница, Силен Леплив Лепак и Водоотпорен Винил Материјал, Долготраен Во Тешки Временски Услови. Препорачана Употреба : Совршен За Употреба Внатре и Надвор , Автомобил, Хауба, Камион, Браник, Велосипед, Шлем, Прозорец,Врата, Кутии За Алати, Чамци, Лаптопи, Гимнастичар и Мазна Површина. Лесен За Инсталирање : Лесно Самоинсталирање И Лупење За Тоа Не е потребна Алатка. Не Остануваат Несакани Остатоци : Не Остава Лепливи Остатоци По Отстранувањето што ви заштедува Драгоцено време. Квалитет и Издржливост : Висококвалитетна Налепница Винил Налепница, Силен Леплив Лепак и Водоотпорен Винил Материјал, Долготраен Во Тешки Временски Услови. Препорачана Употреба : Совршен За Употреба Внатре и Надвор , Автомобил, Хауба, Камион, Браник, Велосипед, Шлем, Прозорец,Врата, Кутии За Алати, Чамци, Лаптопи, Гимнастичар и Мазна Површина. ЗА ПРОИЗВОДОТ : Трирм Нов Студентски Возач Налепница Винил Налепница, Безбедносна Претпазливост Знак Водоотпорни Налепници Со Висок Интензитет НАЛЕПНИЦИ КАРАКТЕРИСТИКИ НА Производот : Комплет од 3 Пакувања (4 Инчи На Подолга Страна), Изработени од 100% Винил И Мастило Отпорно на УВ кое се спротивставува На Долготрајни Бои, Силна Леплива Леплива Паста И Водоотпорна.