Декоративен Тавански Вентилатор, 52 Блејд Диа., 1 Фаза, 120В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА
  • Неодамнешно

Декоративен Тавански Вентилатор, 52 Блејд Диа., 1 Фаза, 120В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● Декоративен Тавански Вентилатор, 52" Блејд Диа, 1 Фаза, 120В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. € Сечилото Теренот : 13°степен,. € Домување Заврши : Брусен Никел. ● Тип На Мотор : Постојан Сплит Кондензатор. Висина на монтирање : 8 до 10 стапки. ● Декоративен Тавански Вентилатор, 52" Блејд Диа., 1 Фаза, 120В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. € Сечилото Теренот : 13°степен,. € Домување Заврши : Брусен Никел. ● Тип На Мотор : Постојан Сплит Кондензатор. Висина на монтирање : 8 до 10 стапки. 53090 Декоративни Таванот Вентилатор, 52 Во Сечилото Дијаметар, 120 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Напон, 64 Вентилатор Вати, Фаза 1, 3525 cfm, 159/101/58 ВРТЕЖИ во МИНУТА, Макс. Висина на монтирање од 8 до 10 стапки, Број На Брзини 3, Завршна Обработка На Сечилото Бразилска Цреша/Обоен Даб, Завршна Обработка На Куќиштето Четкан Никел, Број На Сечила 5, Контролирана Брзина - Вентилатори Да, 0,41 А Засилувачи, 60 Hz, Макс.