Јапонија Баргаин 3023, јапонски поделен сервис за покривање на плочата за апетизатор со капакот Темаки рачен ролна суши Изработка на комплет направен во Јапонија, ше
  • Неодамнешно

Јапонија Баргаин 3023, јапонски поделен сервис за покривање на плочата за апетизатор со капакот Темаки рачен ролна суши Изработка на комплет направен

DEN 399.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој пластичен сад со храна со 7 прегради е идеален за правење суши од рачно ролна од Темаки, што служи топол тенџере со шабу Шабу, кутија за бонбони, сад за сервирање закуска, овошна плоча Партиски чинија со шест отстранливи чинии за натопи за мезе, чипови, овошје, бонбони, кондимент, тако и др. Поделени мерки за чинија за сервирање со дијаметар од 13 инчи, 2-1/2 во висина, шест отстранливи оддели за лесно чистење. Секоја кутија за оддели има 260 ml * Димензија на одделот : 5-3/4 инчи ширина x 4 инчи длабока x 1-1/2 во висина. Овој комплет за правење суши во Темаки доаѓа пластична лопатка за не -стап ориз вклучен за правење суши од темаки, чиста пластична капаче чувајте храна во свежа и видлива. Направено во Јапонија со висококвалитетна, традиционална црна и црвена боја. Овој пластичен сад со храна со 7 прегради е идеален за правење суши од рачно ролна од Темаки, што служи топол тенџере со шабу Шабу, кутија за бонбони, сад за сервирање закуска, овошна плоча. Партиски чинија со шест отстранливи чинии за натопи за мезе, чипови, овошје, бонбони, кондимент, тако и др.