АБАОДАМ Свадба декор 2 поставува фолија рабни завеси Метални ливчиња од ливчиња од ливчиња за срцеви завеси
  • Неодамнешно

АБАОДАМ Свадба декор 2 поставува фолија рабни завеси Метални ливчиња од ливчиња од ливчиња за срцеви завеси

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поништување Може да се користи како убав реквизит на фото -снимање, украсете со други украси. Нашата висечка завеса ќе направи одличен додаток на вашата декорација на забавата на в Valentубените, да ви донесе посреќно расположение. Одлична изработка, посветувајте максимално внимание на сите детали за да му дадете поодговорен изглед. Внимателно ракотворбите создаваат забавна атмосфера, донесете многу забава, оставете повеќе незаборавно време. Дизајнирано со светла боја и срцева шема, ви помагаат да создадете повеќе забавна атмосфера. Опис, во потрага по завеса за фолија за украсување на вашата забава за в Valentубените, тогаш вашето истражување е завршено овде. Тоа е затоа што нашиот производ може да ги исполни вашите барања. Усвојуван е од безбеден и премиум материјал, многу практичен и издржлив за употреба, срцев образец, подобар декоративен ефект.