JJ Yyds мека прекрасна диносаурус кадифен играчки кукла цртан филм полнети животни дино играчка за деца бебе прегратка играчка за спиење перница дома декор подарок
  • Неодамнешно

JJ Yyds мека прекрасна диносаурус кадифен играчки кукла цртан филм полнети животни дино играчка за деца бебе прегратка играчка за спиење перница

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супер слатки и реални кадифен играчки ќе додадат забава во вашите простории и украси со бајка Додадете забава на деца и возрасни. Ова е одличен подарок за роденден или награда за деца и одлични акциони кукли. Исто така е многу погодно како декорација на детска соба. Тие ќе го сакаат многу. Алатките за учење ги инспирираат децата да се чувствуваат повлечени од нашата природа. Ги охрабрува вашите деца да останат подалеку од електронските производи и да направат секоја тематска забава да оживее!. Ако се чувствувате тажно или депресивно. Вашата играчка е таму. Погледнете во неговите очи и уживајте во познато топло и нејасно чувство. Се чини дека ги разбрал сите ваши прашања без да каже збор. Мулти-намена : Оваа играчка е многу погодна за многу намени. Погодно за лумбална поддршка. Супер слатки и реални кадифен играчки ќе додадат забава во вашите простории и украси со бајка. Додадете забава на деца и возрасни. Ова е одличен подарок за роденден или награда за деца и одлични акциони кукли. Исто така е многу погодно како декорација на детска соба. Тие ќе го сакаат многу. Алатките за учење ги инспирираат децата да се чувствуваат повлечени од нашата природа. Ги охрабрува вашите деца да останат подалеку од електронските производи и да направат секоја тематска забава да оживее!.

Size:
40/45cm
Material:
PP cotton
When you receive the product, please rub it with your hands to restore fullness. We attach great importance to your shopping experience. If you have any questions afterwards, please contact us via email, we will reply you within 24 hours and solve the problem for you. :