15 & чудесен банер, пред-строга, не е потребно собрание, смешни украси за сјајни розови златни хартија за 15-ти роденденски материјали, писма од розово злато, ABCPartyland
  • Неодамнешно

15 & чудесен банер, пред-строга, не е потребно собрание, смешни украси за сјајни розови златни хартија за 15-ти роденденски материјали, писма

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Не е потребно собраниетранспарентот е пред-строг на влакно од 9,8 метри! Тоа ќе ви помогне да заштедите време и фрустрација! Одличен квалитет - - транспарентот е изработен од врвна хартија за картони со сјајно розово злато. Сјајна е и пенлива во светлината или под сонцето. Големина —-ветот „Б“ е висок 6,2 инчи и широк 3,6 инчи. (Димензијата на секоја буква не е иста.) Лентата е долга 9,8 стапки, можете да ја прилагодите должината врз основа на просторот за букви. Совршени украси за забави - - Банерот е специјален дизајниран за роденденска забава за девојчиња и жени! Писмата изгледаат празнично, а девојките го сакаат тоа. Willе биде прекрасен додаток на забава, а исто така е одлично за позадини, реквизити за фотографии, итн. Може да го обесувате на wallидот, над десертот или табелата за подароци, тоа е соодветно на кое било место. Најдобар избор - - благодарам за вашата нарачка, само контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе обезбедиме замена или целосна наплата за да се осигурате дека имате пријатен шопинг.