Хуиксут Тавански Вентилатор Со Низок Профил Со Лесен Далечински Управувач, 20 инчи 6 Брзини Затворен Тавански Вентилатор Без Сечила, Тавански Вентилатор Без Сечила
  • Неодамнешно

Хуиксут Тавански Вентилатор Со Низок Профил Со Лесен Далечински Управувач, 20 инчи 6 Брзини Затворен Тавански Вентилатор Без Сечила, Тавански

DEN 2239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Далечинскиот управувач на вентилаторот на таванот без сечила ги задоволува вашите животни потреби за осветлување, со 6 брзини и ротација напред и назад, додека ја осветлува вашата соба, исто така може да ви донесе освежувачки ветер и да ви обезбеди поинакво Животно Искуство Хуиксут модерните вентилатори за затворени тавани со светла може да се користат на многу места како што се спални соби, дневни соби и трпезарии. Таванскиот вентилатор со низок профил со светлина усвојува американски стандардни висечки табли, висококвалитетна цврста рамка и абажур со жичана рамка, тивок бакарен мотор, квалитетот е загарантиран, можете да бидете сигурни дека ќе го инсталирате и користите безбедно. Таванскиот вентилатор со светлина има Високи, Средни и Ниски нивоа на 6 се прилагодливи, што ќе ви донесе на вас и на вашето семејство кул и удобно опкружување. Овој вентилатор за таванот на рамна монтажа со светлина доаѓа со далечински управувач. Кога одмарате ноќе, можете само да ги исклучите светлата и да ја задржите функцијата на вентилаторот. Вентилаторот на таванот без сечила има 6 прилагодливи брзини на ветерот. Можете да ја изберете вашата омилена температура и различна брзина на ветерот според потребите на сцената. ●Супер Тивок Затворен Вентилатор За Таванот ● —Овој вентилатор За таванот со низок профил со светлина е персонализиран и стилски дизајн за вашата куќа. Вграден чист бакарен мотор, силен ветер, брза брзина на работа, без бучава, за да создадете тивка и удобна средина за спиење за вас. Погоден за простории од 10-20 метри, како што се трпезарија, спална соба, расадник или детска соба. ●6 Брзини На Ветерот И Далечински Управувач ● - вентилаторот на таванот без сечила има 6 брзини на ветерот што ви се достапни за прилагодување, брзината на ветерот е 1~6, а ветерот постепено се зголемува, што може да ги задоволи вашите различни животни потреби. Нашиот затворен тавански вентилатор со светлина вклучува далечински управувач, Вклучувајќи батерии, 2*1,5 V aaa алкални батерии. 3 Тајминг Функции (1/2/4 Часа) - Ова е тавански вентилатор со светла далечински управувач што може да се исклучи во редовни интервали, што може да се подели на 1/2/4 часа за да се исклучи во редовни интервали. Можете да го поставите времето за исклучување како што сакате. ●Тип на сијалица И Лесен За Инсталирање-Овој затворен тавански вентилатор за кој се потребни 4 светилки Е26 (не се вклучени светилки) е погоден за американските стандарди и лесно се заменува и инсталира. ●100% Гаранција За Задоволство Q-она што го добивате Од Huixu Te не е само режими на осветлување на времето невидливи акрилни сечила метална обвивка Полу-Рамна Монтажа Вентилатор Со Низок Профил, туку и нашата жестока услуга.